Offering you a complete choice of products which include kesh king 120 ml hair oil bottle.




₹ 8 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Color | Black |
| Shape | Cylindrical |
| Packaging Type | Bottle |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Neck Diameter | 20 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| brand | jai bhagwati polymers co. |
| Packaging Size | 120ml |
| Capacity | 100 ml |
Shivdeep Yadav (Proprietor)
Jai Bhagwati Polymers Co.
P.No. Hi-2203, Ramchandrapura Industrial Area, Jaipur - 302022, Rajasthan, India