Our product range includes a wide range of plastic measuring cap and 50ml measuring cup.




₹ 0.80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | round |
| Size | 30ml |
| Is It Transparent | Transparent |
| Brand | Jai bhagwati polymers co. |
| Weight | 4gm |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | PP |



₹ 1.40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Material | Plastic |
| Weight | 8gm |
| Size | 50ml |
| Brand | Jai bhagwati polymers co. |
| Is It Transparent | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
Shivdeep Yadav (Proprietor)
Jai Bhagwati Polymers Co.
P.No. Hi-2203, Ramchandrapura Industrial Area, Jaipur - 302022, Rajasthan, India
