Providing you the best range of 500 ml toilet cleaner bottle and harpic toilet cleaner with effective & timely delivery.





₹ 7.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Material | HDPE |
| Color | Blue |
| Cap Type | Screw Cap |
| Neck Diameter | 22 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Jai bhagwati polymers co. |
| Features | Nozzle Shape Mouth, Recyclable, Leak Proof |





₹ 8 / PieceGet Latest Price
| Packaging Size | 500ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Form | Liquid |
Shivdeep Yadav (Proprietor)
Jai Bhagwati Polymers Co.
P.No. Hi-2203, Ramchandrapura Industrial Area, Jaipur - 302022, Rajasthan, India
