We are a leading Manufacturer of 50ml roll on bottle, 30ml roll on bottle, 10ml roll on bottle, 5 ml roll on bottle and 15 ml roll on bottles from Jaipur, India.





₹ 7 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Usage/Application | Nail Polish Bottle |
| BRAND | JAI BHAGWATI POLYMERS CO. |



₹ 4.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Material | PET |
| Color | Clear |
| Usage/Application | Essential Oil Bottle |
| Brand | Jai bhagwati polymers co. |



₹ 6 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 10 ml |
| Material | PET |
| Color | Clear |



₹ 3.20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 5 ml |


₹ 6 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 15 ml |
| Color | Clear |
Shivdeep Yadav (Proprietor)
Jai Bhagwati Polymers Co.
P.No. Hi-2203, Ramchandrapura Industrial Area, Jaipur - 302022, Rajasthan, India



